Na een paar dagen van huilen, stuwing etc wat er komt kijken bij de eerste week na de bevalling gaat het toch weer een heel stuk beter.
Zeker als je kleine mannetje wordt gewogen en dan vandaag precies op zijn geboorte gewicht zit en dus mee naar buiten mag, hij het verders ook heel erg goed doet met drinken en de daarbij behorende poep en plas luiers, dan voel ik mij zo trots op dat kleine ventje, dat ik nu alleen nog maar huil van blijdschap dat dit van ons is en van ons blijft en niet van mij wordt afgepakt, dat geeft zo een heerlijk gevoel.
Afgelopen donderdag heeft hij zijn hoorscreening en hielprik gehad en hij verroerde niks liet het over zich heen komen de bikkel, hebben hem daarna lekker in badje gedaan wat hij heerlijk vindt krijgt hij krijgt er een heerlijke lach van op zijn gezicht.
Gelukkig waren we na 3 dagen weer van de stuwing af en zijn de borsten weer op normaal formaat zodat de kleine man ook weer normaal kan drinken, hij kon namelijk nog amper me tepels pakken zo strak gespannen stond het boeltje.
Zal van de week is tijd maken om wat foto's te uploaden aangezien mannetje ook lekker een weekje thuis is om ook te genieten van alles. Morgen de krant halen waar zijn geboorte staat in aangegeven en kunnen we dat ook weer bijplakken in zijn boek.
Gaat hem zo maar weer kijken of meneertje wakker wil worden voor zijn voeding, is namelijk net zijn vader met geen stok wakker te krijgen als het moet.
Liefs Astrid
reacties (0)